Наші партнери ПрАТ "Тернопільгаз" запроваджують використання Smart технологій

Про кроки інтеграції Smart технологій в роботі підприємства та домовленості про подальшу спільну роботу в цьому напрямку.

15 жовтня відбулась зустріч керівників підприємств ПрАТ "Тернопільгаз" (м.Тернопіль), ТОВ "БТК-Центр Комплект" (м.Житомир) ТОВ "Компанія Ліана" (м.Вінниця) та польського підприємства - заводу виробника приладів для дистанційної передачі даних лічильників газу.

Основною метою зустрічі було питання інтеграції Smart систем обліку газу. Спеціалісти ТОВ "БТК-Центр Комплект" продемонстрували та розповіли про нові можливості, які відкриває використання Smart лічильників газу ТМ "Pietro Fiorentini".

Перший заступник голови правління ПрАТ "Тернопільгаз" Володимир Караванський зазначив, що використання таких приладів в Україні дасть можливість чітко та оперативно забезпечити облік спожитого природного газу, дасть можливість аналізувати споживання газу і мінімізувати виробничо-технологічні втрати. Учасники заходу детально обговорили практичну частину, а також доречність тестування таких приладів в Україні. На завершення зустрічі сторони обміркували шляхи реалізації проекту та домовились про подальшу спільну роботу.

20-10-2019

Назад
ВАШИ ПОКУПКИ:

Новости

21-10-2019
ВАТ "Кіровоградгаз" має на меті стати першими в Україні, хто застосує передачу даних останнього покоління.
20-10-2019
Про кроки інтеграції Smart технологій в роботі підприємства та домовленості про подальшу спільну роботу в цьому напрямку.

Мы перезвоним Вам

Имя:

Телефон:

Тема вопроса: