Участь у конкурсі 100 кращих товарів України

Компанія "БТК-Центр Комплект" подала заявку на участь у конкурсі 100 кращих товарів України.

Компанія "БТК-Центр Комплект" подала заявку на участь у конкурсі 100 кращих товарів України (регіональний рівень)


ТОВ «БТК - Центр Комплект» спеціалізується на поставках газорегуляторного обладнання, лічильників газу та їх комплектуючих, пунктів газових шафових побутових (ПГШБ), контрольно-вимірювальних приладів та інструментів, також на базі підприємства працює ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ продукції ТОВ «Самгаз», що проводить технічне обслуговування та налагодження периферійних сервісів продукції. Підприємство є офійним представником на території України багатьох великих заводів-виробників, таких як ТОВ «Самгаз», ПАТ «Склоприлад», ВАТ «Електовимірювач», ТОВ «НТЦ Хіманалітприлад» та інші. Більше 5 років співпрацює з газовими господарствами всієї України (22 газових господарств) та добросовісно виконує свої обов’язки перед партнерами, підтвердженням чого є відсутність претензій з їх сторони. Важливим завданням компанії є впровадження якісного, безпечного і енергоефективного обладнання, матеріалів і технологій. Одним із таких продуктів і став «Пункт газовий шафовий побутовий»


ПГШБ (також називають вузол обліку газу або ВОГ) призначений для комерційного обліку об’єму природнього газу в побутовому і промисловому господарствах. Для виробництва використовуються найкращі сертифіковані товари в газореляторній галузі: регулятор прямої дії DSR-10, що призначений для редукування тиску газу, автоматичного підтримання потрібного вихідного тиску, автоматичного відключення подачі газу при аварійному підвищенні або пониженні вихідного тиску зверх допустимих значень, також мембранний лічильникик газу «Самгаз» з директивним температурним приведенням для точного обліку витрат газу в певних кліматичних умовах, високоякісний змінний фільтруючий елемент зі ступенем фільтрації 50 мікрон , сертифікована запірна арматура та ящик виготовлений зі стального оцинкованого листа, пофарбований порошковою фарбою. ПГШБ обладнано замком та оглядовим віконцем для зняття показників лічильника без його відкривання.


Один з небагатьох продуктів в даному сегменті на території України, що має повний пакет дозвільної документації. Ці факти сприяли тому, що ПГШБ встановили і активно установлюють у всіх регіонах України.

01-09-2015

Назад

Мы перезвоним Вам

Имя:

Телефон:

Тема вопроса: