Нафта та Газ 2015

П'ятий рік поспіль компанія "БТК-Центр Комплект" приймає участь у Міжнародній виставці нафтогазової промисловості

3 21 по 23 жовтня в м. Києві проходила 18-та Міжнародна виставка нафтогазової промисловості «НАФТА та ГАЗ 2015». Гості і учасники виставки змогли побачити експозицію технологій і послуг галузі. Учасники представили стенди провідних компаній з України та закордону, таких держав як Австрія, Канада, Китай, Голандія, Німеччина, Польша, Чехія, Угорщина та інші. Було продемонстровано обладнання для розвідки і розробки родовищ, технології збереження, розподілу і транспортування нафтопродуктів і газу, прилади обліку, контролю і діагностики, системи автоматизації, ІТ послуги та інше.


22 жовтня у конференц-залі пройшов круглий столі "Єдність і достовірність вимірювання кількості і якості природного газу" організований департаментом балансів газу, метрологіі і обліку газу та нафти НАК "Нафтогаз України". Актуальність теми підтвердилась живим діалогом представників облгазів, підприємств-виробників, приватних компаній. Одним із самих актуальних було питання проблематики установки приладів обліку природнього газу побутовим споживачам. Також було обговорено питання вимірювання якості газу, його фізико-хімічних властивостей і представлено методи пломбування лічильників і протидії несанкційного втручання в їх роботу.


Компанія "БТК -Центр Комплект" на виставці представила прилади обліку газу ТМ "Самгаз", новинками були електронні лічильники, які ближчим часом плануються у масове виробництво. А також: Вузол обліку газу (Пункт газовий шафовий побутовий), адаптер для заміни лічильників, герметизуюча нитка Tangit UNI-LOCK, обладнання для зрідженого газу ТМ "GOK" та контрольно-вимірювальні прилади, такі як вимірювачі температури точки роси ФОГ-2Г, ФОГ -3Г та хроматограф ГХ-1000.


25-10-2015

Назад

Мы перезвоним Вам

Имя:

Телефон:

Тема вопроса: