Смарт-лічильники газу – перший крок до енергоефективності.

Світовий прогрес не стоїть на місці, а разом з ним з’являються нові технології для комфортного життя людей. Саме до таких розробок відносяться смарт-лічильники газу. «Розумні лічильники» газу ТМ Pietro Fiorentini є таким приладом майбутнього. ТОВ «БТК-Центр Комплект» є уповноваженим представником та імпортером компанії Pietro Fiorentini – світового лідера в створенні високотехнологічного обладнання і послуг з транспортування та використання природного газу.

За останній рік компанія БТК-Центр Комплект, яка успішно працює на ринку понад 10 років, сформувала розгалужену дилерську мережу на території України. Смарт-лічильники газу ТМ Pietro Fiorentini вже використовують в таких областях України, як Полтавська, Одеська, Херсонська, Кропивницька, Запорізька, Черкаська, Тернопільська, Житомирська та інші. Смарт-лічильники ТМ Pietro Fiorentini застосовують як для побутового, так і для комерційного обліку газу – лічильники модельного ряду G1,6; G2,5; G4; G6; G10; G16; G25.

Що ж таке «Розумні лічильники» газу, навіщо та як їх використовувати з’ясуємо разом.


Що таке смарт- лічильники, їхня відмінність та переваги?


Смарт-лічильники газу – прилади нового покоління, які виготовлені у відповідності з останніми стандартами у сфері інтелектуального обліку енергоресурсів, і є результатом інтеграції між мембранним лічильником газу та інтелектуальним електронним модулем. Основною відмінністю від звичайних (мембранних і роторних) є більша функціональність. Смарт-лічильники газу, окрім власне рахування спожитого газу, мають ще ряд інших позитивних переваг :

- дистанційне управління постачанням газу;

- економічно вигідне комплексне рішення перед існуючими системами збору і обліку газу;

- наявність складного механізму від несанкціонованого втручання;

- можливість налаштування багатотарифного обліку газу;

- наявність електронної температурної корекції;

- достовірне та оперативне добове балансування газу;

- оперативне виявлення втрат природного газу в мережі;

- передача інформації про аварійні ситуації та багато іншого.

Уся зібрана інформація про споживання газу споживачем зберігається протягом 70-ти діб і може бути використана для подальшої обробки чи аналізу. Передача даних може бути, як локальною (необхідно підключитися до відповідного оптичного порту лічильника), так і дистанційною, в автоматичному режимі.


Яка користь від смарт-лічильника для споживача?


Регулярне дистанційне зчитування показників лічильників забезпечує формування квитанцій з фактичними даними щодо кількості спожитого газу. Тобто лічильник сам передає в газове господарство об’єм спожитого газу і рахунок виставляється за нього. Це дуже зручно для тих споживачів, які регулярно забувають передати показники у встановлені терміни.


Чи здатен смарт-лічильник «накручувати» зайве?


Смарт-лічильники газу ТМ Pietro Fiorentini мають високу точність обліку газу завдяки вбудованому датчику температури та тиску (в деяких моделях), що виключають будь-яке «накручування» об’єму спожитого газу. Ці лічильники першими сертифіковані на території України і відповідають всім міжнародним та вітчизняним стандартам.

Україна лише на початку шляху впровадження «розумних технологій», і за смарт-лічильниками газу майбутнє. Так як, використання таких приладів обліку газу забезпечує комплексний підхід, відкриває нові можливості перед споживачами і постачальниками газу, забезпечує комфортне життя людей.

01-03-2019

Назад

Мы перезвоним Вам

Имя:

Телефон:

Тема вопроса: