Вузли обліку газу з передачею даних на базі смарт-лічильника TM Pietro Fiorentini

Вузол обліку газу зі смарт-лічильником виробництва ТОВ «БТК-Центр Комплект» – це сучасний вимірювальний комплекс оснащений багатофункціональним лічильником нового покоління виробництва Pietro Fiorentini S.p.A., призначені для зниження високого (середнього) тиску природного газу на низький, автоматичного підтримання його на заданому рівні і автоматичного перекривання подачі газу при аварійному підвищенні (зниженні) вхідного тиску понад встановлені допустимі значення, облік кількості природного газу для проведення розрахунків між постачальником та споживачем.

Інноваційною перевагою вузлів обліку газу (далі ВОГів) зі смарт-лічильником є:

⦁ дистанційне управління постачанням газу;

⦁ економічно вигідне комплексне рішення перед існуючими системами збору і обліку газу;

⦁ наявність складного механізму від несанкціонованого втручання;

⦁ можливість налаштування багатотарифного обліку газу;

⦁ наявність електронної температурної корекції;

⦁ достовірне та оперативне добове балансування газу;

⦁ оперативне виявлення втрат природного газу в мережі;

⦁ передача інформації про аварійні ситуації та багато іншого.

Конструктивно вузли виконані у вигляді металевої шафи з дверцятами, що зачиняються на замок, з змонтованим в середині вхідним фільтром , регулятором тиску (тип згідно замовлення), лічильником газу та запірною арматурою.

Фільтр газу служить для очищення трубопровідного газу від бруду, іржі, інших твердих частинок і тим самим захищає наступні механізми від пошкоджень.

Регулятор тиску газу є пристроєм прямої дії з мембранним керуванням і протидією пружини, призначені для низького тиску.

Дані на сервер передаються щодня, що робить моніторинг споживання газу більш коректним та прозорим і дає можливість отримати повну картину газоспоживання. Автоматичний збір даних на сервері здійснюється за допомогою програмного забезпечення AMR GASOLINA. Програма, виконана у вигляді web-інтерфейсу , цілодобово збирає дані з лічильників, зчитує архівні дані, інформацію про тривоги та ін. Інтерфейс програми дозволяє одночасно працювати декільком користувачам з різними рівнями доступу. Лічильники можна розподілити по групах, кожного споживача можна надати доступ в особистий кабінет для перегляду його персонального лічильника і формування звіту. Програма AMR Gasolina інтегрована в біллінгові системи.

Вузли обліку газу виробництва ТОВ «БТК-Центр Комплект» мають наступні переваги:

⦁ виробляються згідно власних ТУ У 26,5-34973151-001:2013, які перевірені компетентним органом та взяті на облік територіальним Управлінням держпраці;

⦁ відповідають встановленим вимогам Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності», що підтверджує сертифікат відповідності №UA.10207.118-18 від 22.08.18р.;

⦁ відповідають вимогам ДСТУ ISO 9001:2015;

⦁ виготовлені у повній відповідності до ДБН В.2.5-20-2001 «Газопостачання».

Таким чином, головною функцією ВОГів зі смарт-лічильником газу TM Pietro Fiorentini є точний облік пройденого через нього обсяг газу з корекцією по температурі і своєчасна дистанційна передача даних на сервер збору. Споживач буде мати детальний аналіз споживання газу. Знання реального обсягу спожитого газу та фінансових витрат – це основа до подальшої економії коштів.

Тільки за допомогою ВОГів облаштованих смарт-лічильниками можна звести точний баланс поставленого газу, звівши величину технологічних втрат до мінімуму. Маючи в арсеналі даний інструмент, фахівець може визначити місця можливого несанкціонованого відбору газу шляхом порівняння показників споживання газу з даними споживачів тих же категорій.

02-05-2019

Назад

Мы перезвоним Вам

Имя:

Телефон:

Тема вопроса: