Товариство з обмеженою відповідальністю "БТК - Центр Комплект" працює на ринку з 2007 року, спеціалізується на поставках газорегуляторного обладнання, побутових і промислових лічильників газу, сполучних частин і деталей трубопроводів, контрольно-вимірювальних приладів, інструментів, а також на виробництві вузлів обліку газу, пунктів газових шафових побутових і іншого газорегуляторного обладнання.

Менеджери і технічні фахівці компанії проводять консультування з підбору лічильників газу  типурозмірів G1,6; G2,5; G4; G6; G10; G16; G25 та ін., Комплектуючих до них (КМЧ, адаптерів для заміни роторних лічильників, ящиків монтажних).

Плідна співпраця з вітчизняними та зарубіжними виробниками дозволяє нам задовольняти всі технічні рішення при проектуванні, комплектації, монтажу, гарантійному та сервісному обслуговуванні систем водо-, тепло-, газопостачання.

Компанія "БТК-Центр Комплект" є офіційним дистриб'ютором і уповноваженим представником на території України європейського виробника газорегуляторного обладнання Pietro Fiorentini S.p.A.

На нашому сайті Ви можете замовити лічильники газу і комплектуючі до них, регулятори і фільтри газу, крани і шланги для газу і для води, а також інше газорегуляторне обладнання та отримати консультацію перед тим як зробити замовлення.

Наявність в нашій компанії інженерно-технічного персоналу дозволяє надавати нашим клієнтам різні консультації з проектування, комплектації та монтажу газорегуляторній продукції.